İkinci El Buzdolabı

İkinci el buzdolabı alanlar piyasasında alım ve satım yapıyoruz. İkinci el eşya malzemeleri dönemsel değişimler yaşamasına rağmen genellikle tercih edilir. Fiyat dalgalanması mevsimsel olarak yaşanır. Güvenilir temiz bir firma için bizi tercih edebilirsiniz.

İkinci El Buzdolabı Fiyatları ✅

İkinci el buzdolabı fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. 2.el buzdolabı olduğu için dikkat edilmesi gereken başlıkları aşağıda listeledik.

  • Öncelikle garanti süresi devam ediyor mu?
  • Kullanım alanına (ev veya işyeri)
  • Ürünün hangi marka olduğuna
  • Modeline
İkinci El Buzdolabı
İkinci El Buzdolabı

İkinci El Mini Buzdolabı ✔️

İkinci el mini buzdolabı satmak için iletişim numarasından bize gönderebilirsiniz. Mini buzdolabı ikinci el özellikle ofis tarzı yerlerde kullanımı çok yaygındır. 2.el mini buzdolabı fiyatları 500 TL – 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Mini buzdolabı 2.el alım yapıyoruz. İkinci el küçük buzdolabı alıyoruz.

İkinci El Mini Buzdolabı
İkinci El Mini Buzdolabı

Buzdolabı İkinci El

Buzdolabı ikinci el alırken dikkat ettiğimiz unsur çalışıyor olması ve sağlamlık açısından problem oluşturmamasıdır. Mesafe olarak uzak ise telefondan malzemenin resimlerini atabilirsiniz. Değerinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

2. el Buzdolabı Antalya ♻️

2. el buzdolabı Antalya içinde ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Satın almak için geldiğimizde tüm hizmetler firmamız tarafından karşılanacaktır. Diğer şehirler için bilgi alabilirsiniz.

Spot Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle çalışır durumda olması çok önemlidir. Ürünün model ve marka bilgileri içindeki barkod numarasından bakabilirsiniz. Daha önce yapılan tamir ve işlemler hakkında bilgi almak gerekir. Nakliye, ödeme, garanti gibi konular önceden belirtmek gerekir. Teslim sırasında ödeme yapmaya dikkat edin. Değerinin çok altında ürünler hırsızlık, bozuk gibi durumları olabilir.

Satmayı düşündüğünüz diğer eşyalarınız için ikinci el eşya alanlar yazımızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın