İkinci El Oturma Grubu ⭐

İkinci el oturma grubu alım ve satım işi yapmaktayız. Satmayı düşündüğünüz veya değiştirmeye karar verdiğiniz malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Elinizdeki oturma grubu ikinci el malzemeleri Whatsapp üzerinden atarak fiyat alabilirsiniz. Şehir içi ücretsiz nakliye hizmetimiz de vardır.

İkinci El Oturma Grubu

İkinci el oturma grubu çeşitleri model ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Her türlü 2.el oturma grubu alıyoruz. Elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırız. İletişim numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Oturma Grubu Fiyatları

Sahibinden ilanlarına baktığımızda fiyatlar çok değişkenlik gösterir. En iyi yöntem elinizdeki malzemeyi bize göndererek değer fiyatını öğrenmektir. Bazı fiyat listemiz aşağıda bulunmaktadır.

Koltuk Takımı kaliteli uygun fiyata2500 TL
Klasik oturma odası takımları 1200 TL
Oturma odası kelebek mobilya4000 TL
2. el oturma grubu baza ve yatak olma özelliği2500 TL
İkinci el oturma grupları fiyatları ne kadar?

Güncel fiyat ve stok durumu için iletişime geçin. Satmak istediğiniz 2. el oturma grupları nakit şekilde alıyoruz.

İkinci El Koltuk Takımı ⭐

İkinci el koltuk takımı alımı yapıyoruz. Eskimiş veya yenisini aldığınız için değiştirmek istiyorsanız biz satın alalım. Ürünlerin resimlerini bize gönderin. Size en yüksek fiyatı verelim.

İkinci El Koltuk Takımı
İkinci El Koltuk Takımı

İkinci El Koltuk Takımı Fiyatları ☎️

İkinci el koltuk takımı fiyatları ortalama olarak 1000 TL’den başlar. Eğer koltuk takımı ikinci el olarak çok yıpranmış ise fiyatta farklılık yaşanır. Fiyat teklifi için bize gönderebilirsiniz. Ayrıca Antalya 2. el koltuk takımı fiyatları için şehir içi ücretsiz yerinize gelerek fiyat veriyoruz.

2. El Koltuk Takımı

2. el koltuk takımı değerinde satın alıyoruz. Ev değişikliği veya maddi sıkıntılardan dolayı satmayı düşündüğünüz 2. el eşya için alım yapıyoruz.

2. El Koltuk Takımı
2. El Koltuk Takımı

2. el Koltuk Takımı Fiyatları

2. el koltuk takımı fiyatları, ucuz koltuk takımları, chester koltuk takımı fiyatları, gibi aramalar için bize ulaşın. Size yardımcı olmak istiyoruz.

Koltuk takımı ikinci el fiyatları ne kadar?

Koltuk takımı ikinci el fiyatları 1000 TL fiyattan başlar. Ürünün temiz, marka, model durumuna göre değişiklik göstermektedir.

En ucu koltuk takımı ne kadar?

En ucu koltuk takımı 1000 TL – 2000 TL arası fiyatlardan başlamaktadır. Daha uygun koltuk takımları için bizi arayabilirsiniz.

İkinci el buzdolabı bölümüne de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın