Tost Makinesi Fritöz Makinesi Pleyt Izgara

Tost makinesi fritöz makinesi pleyt ızgara alım ve satımı yapıyoruz. Elinizdeki kullanılmış veya satmayı düşündüğünüz malzemeleri değerinde satın alıyoruz.

İkinci El Tost Makinesi

İkinci el tost makinesi alım ve satım yapmaktayız. Tost makinesi ikinci el için satmak istediğiniz veya değiştirmeye karar verdiğiniz ürünleri bize satabilirsiniz. 2. el tost makinesi değerinde nakit olarak alıyoruz. En ucuz tost makinesi için bize ulaşabilirsiniz. Elimizdeki ikinci el sanayi tipi tost makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca büyük tost makinesi çeşitlerimiz vardır. Uygun fiyatlı eski tost makinesi bulunur. Tost makinesi fiyatları için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

2. el tost makinesi fiyatları450 TL
ikinci el tüplü tost makinesi fiyatları600 TL
Elektrikli Tost Makinesi450 TL
Fiyatlar
İkinci El Tost Makinesi
İkinci El Tost Makinesi

İkinci El Fritöz Makinesi

İkinci el fritöz makinesi al ve sat yapıyoruz. Satmaya karar verdiğiniz endüstriyel fritöz veya normal 2. el fritöz makinesi varsa elinizde bize satabilirsiniz. Elektrikli fritöz için bize ulaşabilirsiniz. En ucuz fritöz makinesi için fritöz çeşitleri stoklarımızda vardır. Aşağıdaki tabloda fritöz fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Fritöz makinesi fiyatları500 TL
2. el sanayi tipi fritöz, endüstriyel fritöz1500 TL
Fiyatlar
İkinci El Fritöz Makinesi
İkinci El Fritöz Makinesi

İkinci El Pleyt Izgara

İkinci el pleyt ızgara alım ve satım yapıyoruz. Satmayı düşündüğünüz elektrikli pleyt ızgara modellerini değerinde nakit olarak alıyoruz. Ücretsiz olarak kapınıza kadar geliyoruz. Tüplü pleyt ızgara çeşitlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz sanayi tipi pleyt için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pleyt ızgara ikinci el500 TL
Endüstriyel pleyt ızgara fiyatları750 TL
Fiyatlar
İkinci El Pleyt Izgara
İkinci El Pleyt Izgara

Yeni açılacak olan cafeye neler lazım olur?

Yukarıda bahsettiğimiz tost, fritöz, pleyt elinizin altında olması gereken mutfak için malzemelerdir. Almayı veya satmayı düşünüyorsanız yetkili ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Diğer sayfalarımız için buraya tıklayabilirsiniz. İnstagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın