Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemeleri sektöründe alım ve satım yapmaktayız. Firmamız endüstriyel mutfak malzemeleri 2. el ürünleri değerinde satın alıyor. Ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Whatsapp üzerinden resimleri göndererek fiyat alabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar için arama yapıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır. Elinizdeki kullanmadığınız 2. el endüstriyel mutfak ekipmanlarını değerinde nakit olarak bize satabilirsiniz. İkinci el satış siteleri ile uğraşmak yerine hızlı bir şekilde lokanta malzemeleri, cafe malzemeleri gibi alanlarda da size değerinde fiyat verelim. Anlaşma durumunda ücretsiz şekilde taşıyıcı ekibimiz tarafından malzemelerinizi alalım. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Fiyatları

Endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları çok farklılık göstermektedir. Çünkü ikinci el endüstriyel mutfak fiyatları malzemenin modeline, markasına, kullanılmışlık durumuna göre değişiklik göstermektedir. Müşteri kapasitenize göre malzemelerde farklılıklar olur. Kapasite olarak geniş hacimli dolaplar küçük işyerleri için uygun olmaz. Aşağıda bazı ürünlerin ortalama başlangıç fiyatlarını listelemeye çalıştık. Size yardımcı olmak isteriz.

Sanayi Tipi Tost Makinesi450 TL
Endüstriyel Bulaşık Makinesi3000 TL
Endüstriyel Fırın3500 TL
Endüstriyel Kahve Makinesi6000 TL
Sanayi Tipi Mutfak Robotu1500 TL
Endüstriyel Davlumbaz750 TL
Endüstriyel Mikser5000 TL
Endüstriyel Tencere 650 TL
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları gıda sektöründe hizmet veren kişiler için avantajlar sağlar. Soğutma, saklama, kesme ve pişirme gibi eylemlerde pratiklik sağlar. Firmamız 2. el endüstriyel mutfak ekipmanları için alım ve satım yapmaktadır. Elinizde kullanmadığınız veya değiştirmeye karar verdiğiniz ürünleri satın alıyoruz. Hem malzemeleriniz eskimeden hem de değeri daha fazla düşmeden yetkili ile görüşebilirsiniz.

En Ucuz Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

En ucuz endüstriyel mutfak malzemeleri için uygun fiyatlara satışımız vardır. İhtiyacınız olan mutfak malzemelerine kolayca ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeni gelen ürünlerimizi İnstagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Restoran mutfak malzemeleriprofesyonel mutfak malzemeleri gibi arayışlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı çalıştığımız firmalar bulunmaktadır.

Endüstriyel mutfak ürünleri satmak veya stok durumunu öğrenmek için 0530 233 49 52 no’lu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak otel, restaurant, cafe, lokanta, yemekhane gibi işletmelerde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Mutfağınızın en iyi malzemelerle donatılmış olması sizi sektörde ön plana çıkarır. Hem daha lezzetli ürünlerin çıkmasını sağlar. Hem de iş yükü açısından hız ve pratiklik kazandırır. Bizim verdiğimiz hizmet içinde yeni kurulacak olan bir mutfağın gereksinimleri tamamlamaktır. İsterseniz sıfırdan mutfağınızı oluşturabiliriz. Ayrıca elinizdeki ikinci el mutfak malzemelerini de değerinde satın alıyoruz.

Endüstriyel mutfak firmaları içinde yılların verdiği tecrübe ile size hizmet vermek istiyoruz. A’dan Z’ye tüm gereksinimleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Sektördeki yeni gelişmeleri takip ederek inovasyon çözümler üretmeye çalışıyoruz. Yenilenen teknolojiyi sektörümüze dahil etmeye çalışıyoruz. Her kategoride farklı çözümler ve uygulamalar yapmaya çalışıyoruz.

En çok ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak malzemeleri;

 • Bulaşık Makineleri
 • Bardak Yıkama
 • Tezgahaltı
 • Giyotin Tipi
 • Bulaşık Makinesi Tezgahları
 • Kuzineler
 • Ocaklar
 • Fritözler
 • Döner Makineleri
 • Kaynatma Tenceresi
 • Banket Arabaları
 • Parmak Patates Kesme Makinası
 • Ekmek Kızartma

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar

Satmayı, değiştirmeyi düşündüğünüz mutfak ekipmanları için bize ulaşabilirsiniz. Her türlü ekipmanlarınız değerinde peşin olarak alınır. Devir aldığınız bir otel, cafe, lokanta, yemekhane gibi bir işletme de 2. el endüstriyel mutfak ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca size lazım olmayan ürünler için takas yapma imkanımız bulunmaktadır. Endüstriyel makineler bakımları düzgün yapılmağı zaman istenilen performansta çalışmazlar. Belli bir bakımsızlıktan dolayı sürekli hata verirler. Enerji tasarrufu içinde elinizdeki ürünleri yenilemek bütçenize katkı sağlayacaktır.

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet vermekteyiz. Özellikle İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar, Antalya ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar, İzmir ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar, Ankara ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İstanbul endüstriyel mutfak için bizimle çalışabilirsiniz. Mutfağınız için istediğiniz proje konusunda yardımcı oluruz. Çizim, imalat ve yerleşim düzeni konusunda uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Teklif ve fiyat bilgisi için iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Antalya Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Antalya endüstriyel mutfak malzemeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşyerinizin kapasitesine göre ihtiyaç olan ikinci el mutfak ekipmanları sağlayabiliriz. Ayrıca Antalya endüstriyel mutfak ürünlerini satıyorsanız değeri kadar nakit ödeme yapıyoruz. Resimleri gönderin, fiyat teklifini alın.

Antalya Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Antalya Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Bir endüstriyel mutfakta olması gereken başlıca malzemeler nelerdir?

Fırınlar, soğuk üniteler buzdolapları, bulaşıkhane ekipmanları, hazırlık makineleri, açık büfe servisler, nötr üniteler, pastane ekipmanları, cafe & bar ekipmanları, çay & kahve ekipmanları, setüstü mutfak ekipmanları, masaüstü ve sunum ekipmanları bulunması gerekir.

İkinci El Cafe Masa Sandalye Takimları

İkinci El Şarkuteri Dolabı

Meşale Çay Kazanı

İkinci El Palet

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın