Pasta Teşhir Dolabı

Pasta teşhir dolabı alım ve satım yapıyoruz. Elinizdeki satmayı düşündüğünüz veya değiştirmeye karar verdiğiniz meze teşhir dolabı, sıcak teşhir dolabı, yaş pasta dolabı, kebap teşhir dolabı, set üstü soğuk teşhir dolabı vs ürünleri değerinde satın alıyoruz. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Pasta Teşhir Dolabı Fiyatları

Pasta teşhir dolabı fiyatları ikinci el malzemelerinizi değerinde nakit alıyoruz. Bize ulaşarak değerlendirmek istediğiniz ürünleri satabilirsiniz. Ayrıca yeni açacağınız işyeri için gerekli soğutmalı dolaplarımız mevcuttur. İstediğiniz en, boy soğutmalı pasta dolapları stoklarımızda vardır. Yapmak istediğiniz projeler için profesyonel ekibimiz tarafından destek verilmektedir. Cafenize uygun renk ve dizayn için elimizdeki 2. el pasta dolabı çeşitlerine bakabilirsiniz. Set üstü soğuk teşhir dolabı, alt depolu soğutmalı pasta dolabı, tatlı teşhir dolabı, kuru pasta dolabı, tezgah üstü teşhir dolabı, küçük pasta dolabı, yaş pasta dolapları gibi birçok üründe alım ve satım yapıyoruz. Hemen iletişime geçebilirsiniz.

Pasta Teşhir Dolabı
Pasta Teşhir Dolabı

Meze Dolapları

Meze dolapları çeşitleri alıp satıyoruz. İkinci el meze dolapları, kebap teşhir dolabı, kebap vitrin dolabı, balık teşhir dolabı gibi ürünler değerinde peşin alıyoruz. Satmayı istediğiniz 2.el meze teşhir dolabı varsa resimlerini bize gönderebilirsiniz. Yetkili tarafından değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

İkinci El Pastane Malzemeleri

İkinci el pastane malzemeleri alanlar olarak elinizdeki endüstriyel ürünleri değerinde alıyoruz. Adresine kadar ücretsiz gelip en yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Satılık pastane malzemeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastane dolabı fiyatları 2. el uygun ürünlerle hizmet veriyoruz.

İkinci el eşyalarınız, lokanta malzemeleriniz gibi konularda da yardımcı oluyoruz.

Teşhir Buzdolabı Fiyatları

Teşhir buzdolabı fiyatları ürünlerinin model, marka durumuna göre değişiklik gösterir. İstediğiniz ikinci el teşhir buzdolabı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki eski 2.el teşhir buzdolabı için fiyat alabilir, değerinde satabilirsiniz. Ayrıca çeşitli ikinci el eşyalarımız bulunmaktadır. Her konuda size yardımcı olmak istiyoruz. Spot buzdolabı sıfır ürünlerimiz vardır. Aynı zamanda defolu buzdolabı varsa hemen alırız. Defolu buzdolabı fiyatları için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Soğan Doğrama Makinesi

Piliç Çevirme Makinası

2.El Pizza Fırını – İkinci El Pizza Fırını

İkinci El Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci El Hamur Yoğurma Makinesi

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın