Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya Hurdacılar sitesi, elinizdeki bakır, demir, alüminyum gibi değerli madenleri satabileceğiniz geri dönüşüm tesisleridir. Hurdacılar sitesi Varsak ilçesinde bulunan firmamız sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Profesyonel ekibimiz tarafından gerekli tüm işlemler yapılarak hurda fiyatları ne kadar? ise o fiyattan alım satım işlemi gerçekleştirilir. Elinizde bulunan çoğu malzemeyi değerinde nakit olarak alıyoruz.

Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya Hurdacılar Sitesi değiştirmek istediğiniz otel malzemelerinin yanında birçok ürünü de alır. Ayrıca geri dönüşüm açısından sanayinin bu kolu çok önemlidir. Hem ülke ekonomisine katkı sağlar hem de size nakit para imkanı sunar.

Varsak Hurdacılar Sitesi Nerede? ☎️

Varsak hurdacılar sitesi yol tarifi için bizi arayarak veya buraya tıklayarak konum alabilirsiniz. Google arama motoruna Kardeşler İşkur yazdığınızda da işletme hesabımıza girerek Antalya hurdacılar sitesi yol tarifi alabilirsiniz. 0530 233 49 52 no’lu numarayı arayabilirsiniz.

Antalya Hurdacılar Sitesi
Antalya Hurdacılar Sitesi

Güncel Hurda Bakır Fiyatları – 2022 – ✔️

Güncel hurda bakır fiyatları farklılık göstermektedir. Gün geçtikçe hurda sektörü gelişmektedir. Dünya ekonomisinde Covid-19 sonrası dengeler değişmiş ham maddeye duyulan ihtiyaç artmıştır. Hurda bakır değerli madenler fiyatı günlük değiştiğini unutmamak gerekir. Bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, külçe bakır, kırkambar kırma bakır, bakır talaşı, bakır çamuru gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Güncel fiyatlar sürekli değişmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmeden güncel hurda fiyatı konusunda emin olmayınız.

Soyma Bakır Hurdası136.00 TL
Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik136.00 TL
Kırkambar Bakır (bobin,yanık, boru)116.00 TL
Külçe Bakır %98112.00 TL
Kırkambar Kırma Bakır123.00 TL
Bakır Talaşı122.00 TL
Bakır Çamuru67.00 TL
Güncel Hurda Bakır Fiyatları, Cinsi ve KG Birim Fiyatı

Bakırın Kilosu kaç TL? 2022

Bakırın kilosu değerli madenler borsasında güncel hurda bakır fiyatları 2022 fiyat 136 TL’dir. Her gün fiyatlar değişmektedir.

Demir Hurda Fiyatı 2022 Ne kadar?

Güncel demir hurda fiyatı 6 ₺/Kg’dir. Londra Metal Borsasına göre belirlenmektedir. Türkiye’deki güncel hurda demir fiyatı, demir hurda kalitesine ve tonajına göre değişiklik göstermektedir. Dönemsel olarak artış gösteren hurda demir kilosu yaz aylarında inşaat sektörünün hareketli olmasıyla düşüş yaşar. Demir hurda fiyatları kış mevsiminde yükseliş göstermeye başlar. Aşağıdaki tabloda hurda demirin kilosu, hurda demir fiyatları ve hurda demir çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Dkp Demir Hurdası5.00 TL
Ekstra Hurda Demir3.95 TL
Toplama Hurdası2.80 TL
Teneke Hurdası2.00 TL
Demir Talaşı Hurdası2.25 TL
Pik Demir Talaşı3.20 TL
İnşaat Yıkım Hurdası3.60 TL
İnşaat Demir Çubuğu(Parça)3.50 TL
Tufal Hurdası0.10 TL
Güncel Demir Hurda Fiyatı, Cinsi ve KG Fiyatı
demir-hurda-fiyatı-2022
Demir Hurda Fiyatı 2022

Hurda Alüminyum fiyatları ne kadar? – 2022 –

Hurda alüminyum fiyatları 30 ₺/Kg’dir. Alüminyum kilosu, alüminyum hurda çeşitleri günlük olarak fiyatlarında oynama olmaktadır. Alüminyum hurda fiyatlarını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz.

Araiş Levha Alüminyum29.00 TL
Beyaz İmalat Profil Alüminyum30.00 TL
Profil Eloksallı İmalat Alüminyum27.00 TL
Profil Çıkma Alüminyum (Renkli)24.00 TL
Hurda Alüminyum Profil Talaşı15.00 TL
Sert Alüminyum Hurdası20.00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası34.00 TL
Yumuşak Alüminyum Hurdası25.00 TL
Kompozit Alikobant İçi Siyah5.00 TL
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek)45.00 TL
Çatı Alüminyum Hurdası18.00 TL
Tel Alüminyum30.00 TL
Jant Alüminyum27.00 TL
Hurda Alüminyum CurufuFiyat Alınız
Hurda Alüminyum Fiyatları, Cinsi ve KG Başı Fiyatı
alüminyum-hurda-fiyati-2022
Alüminyum Hurda Fiyatı 2022

Güncel Krom Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Güncel krom hurda fiyatı 22.00 TL’dir. Kendi içinde bölümlere ayrılan krom hurda paslanmaz çeşitleriyle fiyat farklılıkları içermektedir. Paslanmaz hurda fiyatları için tabloyu inceleyebilir anlık krom hurda fiyatı için bizi arayabilirsiniz. Elinizdeki 304 paslanmaz hurdaları bize satabilirsiniz.

430 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL
201 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL
304 Kalite Hurda Paslanmaz22.00 TL
316 Kalite Hurda Paslanmaz30.00 TL
310 Kalite Hurda Paslanmaz30.00 TL
304 Kalite Paslanmaz Talaşı14.00 TL
316 Kalite Paslanmaz Talaşı24.00 TL
310 Kalite Paslanmaz Talaşı28.00 TL
202 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL

Antalya Hurdacılar Sitesi içinde neler var? ♻️

Antalya hurdacılar sitesi içinde ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları hurdası, ikinci el lokanta malzemesi, 2. el cafe malzemeleri, ikinci el cafe masa sandalye çeşitleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda elinizdeki hurda malzemeleri değerinde satabilirsiniz.

Hurdacı ne alır?

Hurdacı ne alır kağıt, plastik, metal, maden gibi işlenebilir atıkları hurdacılar nakit karşılığı satın alır. Daha sonra işlemek için geri dönüşüm firmalarına gönderilir.

Hurdacılar hurdayı nereye satıyor?

Belli işlemlerden geçirmek için büyük tesislere ve endüstriyel makinelere ihtiyaç vardır. Bunun için hurdacılar aldıkları hurdaları türlerine göre ayırarak geri dönüşüm fabrikalarına satarlar.

En pahalı hurda nedir?

Her şeyin hurdası veya bir geri dönüşümü vardır. Aralarında en pahalı hurda metal olan maddelerdir. Bunlar işlenerek sanayi sektörlerinde kullanılır. Alüminyum, bakır, çipler gibi benzeri maddelerdir.

Antalya hurdacılar sitesi nerede?

Hurdacılar sitesi Antalya, Düden Şelalesine yakın zeytinlik mahallesindedir. Antalya hurdacılar sitesi Varsak, için ulaşım T72,35A, MZ78 gibi belediye otobüsleri gelebilirsiniz. Özel araç ile Antalya hurdacılar çarşısı için bizden konum alabilirsiniz.

En çok hurda nerede bulunur?

Bina yıkım, ev tadilat, iskele eski inşaat alanlarında hurda metal bolca bulunur. Dikkat edilmesi gereken nokta hepsinin tek tek ayrılmasıdır. Çünkü karışık şekilde hurdacı sizden daha düşük bir fiyata alacaktır. Bu yüzden her hurdayı kendi grubunda ayırmak önemlidir.

Türkiye’deki hurdacılar sitesi hangi şehirlerde var?

Çoğu şehirde yer almasına rağmen Antalya Hurdacılar Sitesi, Ankara Hurdacılar Sitesi, İstanbul Hurdacılar Sitesi, Ostim Hurdacılar Sitesi, Antalya Sütçüler Hurdacılar Sitesi, Antalya Varsak Hurdacılar Sitesi, Hurdacılar sitesi Antalya Yol Tarifi, Hurdacılar sitesi Kepez gibi bilgiler yer almaktadır.

5/5 - (1 vote)
“Antalya Hurdacılar Sitesi” üzerine bir yorum
Yorum yapın