Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya Hurdacılar sitesi, elinizdeki bakır, demir, alüminyum gibi değerli madenleri satabileceğiniz geri dönüşüm tesisleridir. Hurdacılar sitesi Varsak ilçesinde bulunan firmamız sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Profesyonel ekibimiz tarafından gerekli tüm işlemler yapılarak hurda fiyatları ne kadar? ise o fiyattan alım satım işlemi gerçekleştirilir. Elinizde bulunan çoğu malzemeyi değerinde nakit olarak alıyoruz.

Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya Hurdacılar Sitesi değiştirmek istediğiniz otel malzemelerinin yanında birçok ürünü de alır. Ayrıca geri dönüşüm açısından sanayinin bu kolu çok önemlidir. Hem ülke ekonomisine katkı sağlar hem de size nakit para imkanı sunar. Antalya hurdacilar için bize ulaşabilir ve gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Değerli metal alım ve satım yapılmaktadır. Elinizde bulunan krom, bakır, demir, alüminyum gibi madenleri güncel kur üzerinden satabilirsiniz. Hurdacılar sitesine gelmek için bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Hurdacılar Sitesi
Antalya Hurdacılar Sitesi

Hurdacılar Sitesi Antalya

Hurdacılar Sitesi Antalya ikinci el alım ve satım yapmaktayız. Ayrıca elinizdeki değerli madenler için bize ulaşabilirsiniz. Şehir dışından gelecek misafirlerimiz için yol tarifi diğer başlıklarımızda yer alıyor. Hurdacılar Sitesi Antalya içinde farklı sektör kolları yer almaktadır. Endüstriyel mutfak malzemeleri sektöründe yer alan firmamız, müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız yılların verdiği tecrübe ile gerekli bilgi paylaşımını yapacaktır. Hurdacılar Sitesi’nde en iyi hizmet için hemen bizi arayın.

Varsak Hurdacılar Sitesi Nerede? ☎️

Varsak hurdacılar sitesi yol tarifi için bizi arayarak veya buraya tıklayarak konum alabilirsiniz. Google arama motoruna Kardeşler İşkur yazdığınızda da işletme hesabımıza girerek Antalya hurdacılar sitesi yol tarifi alabilirsiniz. 0530 233 49 52 no’lu numarayı arayabilirsiniz. Antalya Varsak ilçesinde yer alan Antalya Hurdacılar Sitesi, geri dönüşüm tesislerinin yer aldığı bir sanayi bölgesidir. Burada ayrıştırılan değerli metaller fabrikalara geri dönüşüm için gönderilir.

Güncel Hurda Bakır Fiyatları – 2022 – ✔️

Güncel hurda bakır fiyatları farklılık göstermektedir. Gün geçtikçe hurda sektörü gelişmektedir. Dünya ekonomisinde Covid-19 sonrası dengeler değişmiş ham maddeye duyulan ihtiyaç artmıştır. Hurda bakır değerli madenler fiyatı günlük değiştiğini unutmamak gerekir. Bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, külçe bakır, kırkambar kırma bakır, bakır talaşı, bakır çamuru gibi çeşitleri bulunmaktadır. Antalya Hurdacılar Sitesi’nde bakır hurdası alınmaktadır.

Hurda bakır fiyatları, elinde hurda bakır olan herkesin merakla araştırdığı bir konudur. Özellikle son dönemde hurda fiyatlarının çok artması bu durumu daha da önemli yapıyor. Ayrıca sektörün önde gelen firmaları arasındaki çekişme çok fazla artmış durumda. Hurda bakır satarken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

Her şeyden önce hurda fiyatları belli bir kesimin belirlediği fiyatlar değildir. Gün içinde bakırın kilosu hurdacılar etkisiyle değil, İngiltere’deki Londra Metal Borsası ve dövizdeki hareketlere göre belirlenmektedir. Ayrıca işin içine elde edilecek kâr, işçilik ve transfer nakliye giderleri eklenerek bakırın kilosu ne kadar günlük olarak belirlenmektedir.

Hurda bakırın kilosu, hurda bakır fiyatı açısından önemlidir. Ayrıca hurdanızın türü de çok önemlidir. Hurda bakır fiyatları, soyma bakır, lama bakır, antigron kırma, ttr kırma, kırkambar bakır gibi çeşitleri nedeniyle farklılık gösterir. Elinizde tonaj bazında hurda varsa hurdacılardan alacağınız fiyatlar ortalama aynı fiyatlar arasında olacaktır.

Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları

Güncel fiyatlar sürekli değişmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmeden güncel hurda fiyatı konusunda emin olmayınız.

Soyma Bakır Hurdası142.00 TL
Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik140.00 TL
Kırkambar Bakır (bobin,yanık, boru)131.00 TL
Külçe Bakır %98140.00 TL
Kırkambar Kırma Bakır139.00 TL
Bakır Talaşı132.00 TL
Bakır Çamuru78.00 TL
Güncel Hurda Bakır Fiyatları, Cinsi ve KG Birim Fiyatı

Bakırın Kilosu kaç TL? 2022

Bakırın kilosu değerli madenler borsasında güncel hurda bakır fiyatları 2022 fiyat 136 TL’dir. Her gün fiyatlar değişmektedir.

Demir Hurda Fiyatı 2022 Ne kadar?

Güncel demir hurda fiyatı 6 ₺/Kg’dir. Londra Metal Borsasına göre belirlenmektedir. Türkiye’deki güncel hurda demir fiyatı, demir hurda kalitesine ve tonajına göre değişiklik göstermektedir. Dönemsel olarak artış gösteren hurda demir kilosu yaz aylarında inşaat sektörünün hareketli olmasıyla düşüş yaşar. Demir hurda fiyatları kış mevsiminde yükseliş göstermeye başlar. Aşağıdaki tabloda hurda demirin kilosu, hurda demir fiyatları ve hurda demir çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Hurda demir, en çok satışı olan ve kullanım alanı en fazla olan hurda türüdür. Hurda demir fiyatı, diğer metal hurdalara göre daha uygundur. Çünkü piyasada oldukça çok vardır. Antalya Hurdacılar Sitesi’nde demir hurdası alınmaktadır. Demir hurda fiyatı, demirde kullanılan malzemeye ve kaliteye göre değişmektedir. Günlük olarak LMB tarafından demirin hurda fiyatı belirlenmektedir. Bize ulaşarak demir hurda alım ve satım yapabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatı üzerinden adresinizden hurdalarınızı satın alalım.

demir-hurda-fiyatı-2022
Demir Hurda Fiyatı 2022
Dkp Demir Hurdası7.50 TL
Ekstra Hurda Demir6.95 TL
Toplama Hurdası5.80 TL
Teneke Hurdası4.00 TL
Demir Talaşı Hurdası5.25 TL
Pik Demir Talaşı4.20 TL
İnşaat Yıkım Hurdası6.60 TL
İnşaat Demir Çubuğu(Parça)6.50 TL
Tufal Hurdası0.70 TL
Güncel Demir Hurda Fiyatı, Cinsi ve KG Fiyatı

Hurda Alüminyum fiyatları ne kadar? – 2022 –

Hurda alüminyum fiyatları 30 ₺/Kg’dir. Alüminyum kilosu, alüminyum hurda çeşitleri günlük olarak fiyatlarında oynama olmaktadır. Hurda alüminyum birden fazla sektörde kullanılır. Geri dönüşüm açısından diğer metal grupları arasında işlenip geri kullanılması oldukça pahalıdır. Antalya Hurdacılar sitesi’nde hurda alüminyum alınmaktadır.

Hurda alüminyum fiyatları metal borsasında ve gün içi döviz durumuna göre belirlenir. Genellikle saf halde olan hurda, fiyatı bakımından diğer hurda türlerine göre daha değerlidir. Hurda alüminyum kendi içinde birçok çeşide ayrılır. Bazı firmaların alüminyumu işlerken ortaya çıkan parçalardan Araiş denilen alüminyum hurdası çıkar. Alüminyum fiyatları günlük olarak belirlenmektedir. Alüminyum hurda fiyatlarını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz.

alüminyum-hurda-fiyati-2022
Alüminyum Hurda Fiyatı 2022
Araiş Levha Alüminyum39.00 TL
Beyaz İmalat Profil Alüminyum41.00 TL
Profil Eloksallı İmalat Alüminyum36.00 TL
Profil Çıkma Alüminyum (Renkli)35.00 TL
Hurda Alüminyum Profil Talaşı25.00 TL
Sert Alüminyum Hurdası26.00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası44.00 TL
Yumuşak Alüminyum Hurdası35.00 TL
Kompozit Alikobant İçi Siyah6.00 TL
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek)95.00 TL
Çatı Alüminyum Hurdası33.00 TL
Tel Alüminyum44.00 TL
Jant Alüminyum36.00 TL
Hurda Alüminyum CurufuFiyat Alınız
Hurda Alüminyum Fiyatları, Cinsi ve KG Başı Fiyatı

Güncel Krom Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Güncel krom hurda fiyatı 22.00 TL’dir. Kendi içinde bölümlere ayrılan krom hurda paslanmaz çeşitleriyle fiyat farklılıkları içermektedir. Paslanmaz hurda fiyatları için tabloyu inceleyebilir anlık krom hurda fiyatı için bizi arayabilirsiniz. Elinizdeki 304 paslanmaz hurdaları bize satabilirsiniz. Antalya Hurdacılar Sitesi’nde krom hurda alınmaktadır.

Krom hurda, genellikle tüm hurdacılar tarafından alınır. Paslanmaz diye geçen bu metal, ülkemizde birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel mutfaklar için önemli bir yer tutar. Ayrıca krom hurda fiyatları, ülkemiz ithal ettiği için yüksektir. Firmamız tarafından krom hurda en yüksek fiyattan alınır. Krom hurda fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Hurda Krom Fiyatı
Hurda Krom Fiyatı
430 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL
201 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL
304 Kalite Hurda Paslanmaz22.00 TL
316 Kalite Hurda Paslanmaz30.00 TL
310 Kalite Hurda Paslanmaz30.00 TL
304 Kalite Paslanmaz Talaşı14.00 TL
316 Kalite Paslanmaz Talaşı24.00 TL
310 Kalite Paslanmaz Talaşı28.00 TL
202 Kalite Hurda Paslanmaz4.00 TL

Antalya Hurdacılar Sitesi içinde neler var? ♻️

Antalya hurdacılar sitesi içinde ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları hurdası, ikinci el lokanta malzemesi, 2. el cafe malzemeleri, ikinci el cafe masa sandalye çeşitleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda elinizdeki hurda malzemeleri değerinde satabilirsiniz.

YouTube video

Antalya Hurdacılar Sitesi nerede?

Hurdacılar sitesi Antalya, Düden Şelalesine yakın zeytinlik mahallesindedir. Antalya hurdacılar sitesi Varsak, için ulaşım T72,35A, MZ78 gibi belediye otobüsleri gelebilirsiniz. Özel araç ile Antalya hurdacılar çarşısı için bizden konum alabilirsiniz.

Hurdacı ne alır?

Hurdacı ne alır kağıt, plastik, metal, maden gibi işlenebilir atıkları hurdacılar nakit karşılığı satın alır. Daha sonra işlemek için geri dönüşüm firmalarına gönderilir.

Hurdacılar hurdayı nereye satıyor?

Belli işlemlerden geçirmek için büyük tesislere ve endüstriyel makinelere ihtiyaç vardır. Bunun için hurdacılar aldıkları hurdaları türlerine göre ayırarak geri dönüşüm fabrikalarına satarlar.

En pahalı hurda nedir?

Her şeyin hurdası veya bir geri dönüşümü vardır. Aralarında en pahalı hurda metal olan maddelerdir. Bunlar işlenerek sanayi sektörlerinde kullanılır. Alüminyum, bakır, çipler gibi benzeri maddelerdir.

En çok hurda nerede bulunur?

Bina yıkım, ev tadilat, iskele eski inşaat alanlarında hurda metal bolca bulunur. Dikkat edilmesi gereken nokta hepsinin tek tek ayrılmasıdır. Çünkü karışık şekilde hurdacı sizden daha düşük bir fiyata alacaktır. Bu yüzden her hurdayı kendi grubunda ayırmak önemlidir.

Türkiye’deki hurdacılar sitesi hangi şehirlerde var?

Çoğu şehirde yer almasına rağmen Antalya Hurdacılar Sitesi, Ankara Hurdacılar Sitesi, İstanbul Hurdacılar Sitesi, Ostim Hurdacılar Sitesi, Antalya Sütçüler Hurdacılar Sitesi, Antalya Varsak Hurdacılar Sitesi, Hurdacılar sitesi Antalya Yol Tarifi, Hurdacılar sitesi Kepez gibi bilgiler yer almaktadır.

5/5 - (1 vote)
“Antalya Hurdacılar Sitesi” üzerine bir yorum
Yorum yapın