İkinci El Çelik Kapı

İkinci el çelik kapı alım ve satım yapıyoruz. İkinci el çelik kapı fiyatları için aşağıda listelediğimiz tablodan bakabilirsiniz. Model ve tarz olarak ikinci el kapı modellerinde değişiklik göstermektedir. Stok durumu ve detaylı bilgi için yorum yapabilir veya Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Elimizde şuanda ikinci el çelik kapı yoktur!!

Elimizde şuanda ikinci el çelik kapı yoktur!!

İkinci El Çelik Kapı
İkinci El Çelik Kapı

İkinci El Kapı Fiyatları ✔️

İkinci el kapı satmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çıkma kapılar temiz ve sağlamdır. Çeşitler için bizi ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki tablodan sahibinden 2.el kapı fiyatlarına bakabilirsiniz.

ikinci el çelik kapı fiyatları 3000 TL ikinci el kapı fiyatları 2000 TL 2.el çıkma kapılar 1500 TL 2.el amerikan kapı fiyatları 2000 TL 2.el demir kapı 2000 TL İkinci El Pimapen Kapı 1500 TL 2.el kapı 1450 TL İkinci El Çelik Kapı Fiyatları

İkinci El Çelik Kapılar ✔️

Çelik unsuru ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine çelik kapı ismi veriliyor. Son periyotlarda çabucak hemen her konutta bir muhtaçlık haline dönüşen çelik kapılar konut güvenliği konusunda kıymetli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor. Montajının bahsin uzmanları tarafından yapılması gereken eserler böylelikle fonksiyonunu tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların meskene girişini önlüyor. Çelik kapılar her konuta en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

2.El Çelik Kapı Modelleri ✔️

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan ikinci el çelik kapı modelleri Lexa Çelik ve Kale Çelik üzere markaları sunduğu eser seçenekleri ortasından basitçe seçilebiliyor. Kabartma laminantla kaplı olan eserler kahverengi, toprak, beyaz yahut birden çok renkli seçenekleri ile tüm gereksinimlere karşılık veriyor. 180 derece görüş açısı bulunan dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri denetim edebilmek kolaylaşıyor.

İkinci El Çelik Kapı Fiyatları ✔️

Kasa ve kanat ayrıntıları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan eserler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe kısımları güvenlik pimleri ile zenginleştirilen çelik kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Çelik Kapı İkinci El Çesitleri ✔️

Çelik kapılar ortasından seçiminizi yapmadan evvel dikkat etmeniz gereken şeylerin başında güvenlik konusu geliyor. Sertifikalı eserler çelik kapıların uzman gruplar tarafından denetim edildiği ve onaylandığı manasına gelir. TSE dokümanı yahut Avrupa Birliği sertifikası olan çelik kapıları tercih etmek gerekiyor. Güvenlik sertifikasında 1’den 6’ya kadar olan unsurlardan 1 en kolay 6 ise en sıkıntı açılan kapı olarak derecelendiriliyor. Bu durumda eser satın alırken güvenlik derecesine bakmak da kıymet taşıyor.

2.EL Demir Kapı Fiyatları ✔️

Çift contalama sistemi olan çelik kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıyeten toz ve haşerelere karşı da faal muhafaza sağlıyor. Çelik kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. Çelik kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte çelik kapı fiyatları da yükseliyor.

YouTube video

En sağlam gereçli çelik kapılar bütçe dostu fiyatlarla sizleri bekliyor. Tam güvenlik sağlayan kaliteli eserleri çabucak artık online alıveriş kolaylığıyla inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz. İkinci el kategorimize bakabilirsiniz.

İkinci El Çamasır Makinesi

İkinci El Baza

İkinci El Eşya Alanlar

Antalya Hurdacılar Sitesi

İkinci El Klima

4/5 - (4 votes)
Yorum yapın