İkinci El Klima

İkinci el klima sektöründe alım ve satım yapmaktayız. Satmak istediğiniz 2. el klima için bize ulaşabilirsiniz. Değerinde peşin olarak satın alıyoruz.

İkinci El Klima Fiyatları

İkinci el klima fiyatları, model ve marka nedeniyle değişiklik göstermektedir. Değiştirmek veya satmayı düşündüğünüz klimalar varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klima ikinci el bakımları yapıldığı zaman uzun süre kullanabilir bir eşyadır.

İkinci El Klima
İkinci El Klima

İkinci El Klima Alanlar

İkinci el klima alanlar için bize ulaşabilirsiniz. Elinizdeki 2. el klimaları yerinize gelerek değerinde alıyoruz. Whatsapp veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm desteği vermeye hazırız.

İkinci El Klima Antalya

Antalya 2. el klima alanlar olarak ücretsiz gelip fiyat veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ürünlerinizi inceleyip fiyat teklifi veriyor. 2. el klima fiyatları için siz değerli müşterilerimize elimizden gelen yardımı yapıyoruz. Hemen ürünün resimlerini atın. En yüksek fiyat teklifini verelim.

Klima ikinci El

Klima ikinci el olarak satın aldığımız bazı ürün model ve markalarını aşağıda listeledik. Elinizdeki ürünlerle karşılaştırıp bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca değişim veya bakım hizmetimizde vardır. Ustalarımız klimaların bakımlarını yaparak teslim eder.

Aşağıdaki liste dışında diğer marka ve model ürünlerinin çoğunu satın alıyoruz. Örnek olması amacıyla listelenmiştir.

  • Salon tipi klima ikinci el
  • 9000 btu klima ikinci el
  • İkinci el 24000 btu klima
  • İkinci el vestel 18000 btu klima

İkinci El İnverter Klima

İkinci el inverter klima ekonomik enerji kullanımı nedeniyle çok tercih edilmektedir. Diğer klimalara göre daha pahalı olması dikkat çeker. Enerji tüketimi en az seviye de olması son kullanıcı için oldukça önemlidir.

Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klima alırken sadece bütçenizi ilk sıraya koymayın. Size en çok faydası olacak birkaç maddeyi göz önünde bulundurun. Bu durumda klimadan aldığınız verim sizi mutlu edecektir. Birkaç madde ile açıklamaya çalıştık.

1. Gerçek Soğutma Kapasiteniz Hangisi?

Bir klimadan yeteri kadar soğutma almak bizi memnun eder. Tabi bunun bazı şartları var. Öncelikle odanızın büyüklüğü, dış cephe sağlamlığı, güneş ışınlarının etkisi gibi birçok faktör önemlidir.

2. Almak İstediğiniz Klima Turu

Kapasitenizi belirledikten sonra klimanızın türünü seçebilirsiniz. Pencere tipi klima, duvar delinmesin diye tercih edilebilir. Eğer seyyar bir model arıyorsanız portatif klima tercih edebilirsiniz. En sağlıklısı duvar tipi klima tercih olacaktır. Hem performans hem de verimlilik açısından en iyi tercih olacaktır.

3. İnverter Klima ve Klasik Klima Arasındaki Farklar

Bütçeniz uygunsa inverter klimaların avantajları yüksektir. Klasik klimalara göre daha az enerji kullanırlar. Uzun süre çalışma özelliği vardır. En hızlı sürede soğutmaya başlar. Gürültülü bir çalışması yoktur. İnverter klimalar bu özellikleri nedeniyle klasik klimalardan daha pahalıdır.

İkinci el klima fiyatları ne kadar?

Ortalama ikinci el klima fiyatları 8000 TL’den başlamaktadır. Ürünün kullanılmış hali, marka ve modeli çok önemlidir. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Çamasır Makinesi

İkinci El Baza

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Çelik Kapı

Antalya Hurdacılar Sitesi

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın