İkinci El Baza

İkinci el baza alanlar olarak satmayı düşünürseniz değerinde nakit alıyoruz. Ev değişikliği veya yenisini almak için elinizdeki ikinci el çift kişilik baza, ikinci el tek kişilik baza için en yüksek fiyattan alalım.

İkinci El Baza

Elinizde fazla olan ikinci el yatak odası gibi ürünleri bize satmak ister misiniz? Profesyonel ekibimiz tarafından size yardımcı olmak istiyoruz. Whatsapp üzerinden veya iletişim bilgilerimizden ürün resimleri gönderebilirsiniz.

İkinci El Baza
İkinci El Baza

İkinci El Baza Fiyatları

İkinci el baza fiyatları kullanılan ürünün son hali, model ve marka olarak değişiklik göstermektedir. Fikir sahibi olmak için buraya bakabilirsiniz.

2. el baza tek kişilik fiyatları500 TL2. el baza çift kişilik fiyatları900 TL2. el Baza Fiyatları

2. El Baza

2. el baza alımı yapıyoruz. 2. el baza fiyatları için yetkiliyle görüşebilirsiniz. Öğrenci, memur, bekar gibi durumda olan kişiler genellikle uzun süre ikame etmezler. Doğal olarak aldıkları eşyaları uzun süre kullanmazlar. Firmamız bu durumda değerinde ev eşyalarını satın alarak ekonomik dönüşüme yardımcı olur.

İkinci El Tek Kişilik Baza

İkinci el tek kişilik baza alanlar olarak nakit alıyoruz. Evinize kadar ücretsiz gelip hizmetimizi sağlıyoruz. Aklınızdaki soruları bize istediğiniz gibi iletebilirsiniz. İkinci el tek kişilik baza fiyatları ortalama 500 TL‘den başlamaktadır.

İkinci El Yatak Baza

İkinci el yatak baza alım ve satımı yapıyoruz. Ayrıca satmayı düşündüğünüz diğer ürünleri de alabiliriz. Kullanmak istemediğiniz veya değiştirmeye karar verdiyseniz mutlaka bizi arayın.

En ucuz çift kişilik baza fiyatları ne kadar?

En ucuz çift kişilik ikinci el baza fiyatları ortalama 900 TL fiyattan başlar. Model, marka, kullanılmış durumuna göre değişiklik gösterir.

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Çelik Kapı

Antalya Hurdacılar Sitesi

İkinci El Çamasır Makinesi

İkinci El Klima

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın