İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar satmayı düşündüğünüz 2.el eşya, ikinci el beyaz eşya alanlar, lokanta malzemeleri, restorant malzemeleri, cafe malzemeleri gibi sektörlerde hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya için yerinize gelip değerinde nakit satın alıyoruz.

İkinci El Eşya 🖐

İkinci el eşya 🖐 evinizde kullanmadığınız veya ihtiyaçtan dolayı satmak istediğiniz 2.el eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Diğer işletmeler gibi eşyalarınıza dip fiyat vermiyoruz. Piyasa fiyatı hangi düzeydeyse o fiyattan satın alıyoruz. Aklınıza takılan soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. İkinci el eşya fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar

2.El Eşya Alanlar 🏠 

2.el eşya alanlar 🏠 olarak ikinci el ev eşyası sektöründe işinin ehli elemanlarıyla çalışıyoruz. Şehir içi evinize kadar gelip fiyat veriyoruz. Anlaşırsak evinize veya diğer eşyalarınıza zarar vermeden elemanlarımız tarafından 2.el eşya arabaya yükleniyor. Sizinle çalışmak istiyoruz bu yüzden bizden fiyat almadan eşyalarınızı satmayın. !!

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar ✅

İstanbul ikinci el eşya alanlar ✅ arıyorsanız İstanbul şubemiz size yardımcı olacaktır. Pendik ikinci el eşya alanlar, esenyurt 2.el eşya alanlar, 2.el beyaz eşya alanlar gibi alanlarda alım satım yapıyoruz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak 2.el eşya için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul 2.El Eşya Alanlar
İstanbul 2.El Eşya Alanlar

Antalya İkinci El Eşya 👌

Antalya ikinci el eşya alanlar 👌 elinizde olan kullanılmış veya eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız bize satabilirsiniz. Antalya ikinci el eşya fiyatları günümüz enflasyon oranları nedeniyle yükselmiştir. Az kullanılmış ikinci el eşya Antalya ilinin her semtinden alım yapıyoruz. Hurdacılar Sitesi Antalya Kepez 2.el eşya, ikinci el eşya muratpaşa/Antalya gibi çoğu yere ulaşım sağlıyoruz. Elinizde bulunan hurda ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri içinde gelip fiyat teklifi veriyoruz.

Antalya İkinci El Eşya Alanlar
Antalya İkinci El Eşya Alanlar

Whatsapp üzerinden fiyat teklifi alabilir ve sosyal medya Facebook, İnstagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz

2.el Eşya Fiyatları ne kadar?

2.el eşya fiyatları öncelikle alacağınız ürün türüne, markasına, modeline, yaşına ve kullanım haline göre değişik göstermektedir. Aşağıdaki tablo örnek amacıyla ortalama başlangıç fiyatları kullanılmıştır.

İkinci el çamaşır makinesi2000 TL
İkinci el buzdolabı 3000 TL
İkinci el bulaşık makinesi1100 TL
İkinci el yatak odası3000 TL
YouTube video

Hangi bölgelerde hizmet vermekteyiz?

2.el eşya alanlar olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz. Antalya 2.el eşya bölgesinde aktif bir şekilde alım yapıyoruz. Şehir dışı alımlar için komple fiyat teklifi veriyoruz.

Yorum yapın