İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlarsatmayı düşündüğünüz malzemeler için alım ve satım yapıyoruz. İkinci el ev eşyası için yerinize gelip değerinde nakit satın alıyoruz. Whatsapp üzerinden 05308295749 ürünlerin resimlerini gönderebilirsiniz. Yetkili ile görüş kısmından bize ulaşarak 2. el eşya alanlar için satış yapabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar alım ve satım yapmaktayız. Eskimiş ve kullanılmış eşyaları bize satabilirsiniz. Fiyat teklifi alıp detaylar için yetkili ile görüşebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz şekilde keşif yapılır. Eşyalarınız için nakit olarak ödeme yapmaktayız. Ayrıca lokanta malzemesi, cafe malzemesi gibi alanlarda da hizmet veriyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar

2.El Eşya Alanlar

2. el eşya alanlar olarak ikinci el ev eşyası sektöründe işinin ehli elemanlarıyla çalışıyoruz. Şehir içi evinize kadar gelip fiyat veriyoruz. Anlaşırsak evinize veya diğer eşyalarınıza zarar vermeden elemanlarımız tarafından 2. el eşya arabaya yükleniyor. Sizinle çalışmak istiyoruz bu yüzden bizden fiyat almadan eşyalarınızı satmayın. 2. el eşya alan yerler, komple ev eşyalarınızı fiyat vererek alırlar.

İkinci El Eşya 🖐

İkinci el eşya evinizde kullanmadığınız veya ihtiyaçtan dolayı satmak istediğiniz 2. el eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Diğer işletmeler gibi eşyalarınıza dip fiyat vermiyoruz. Piyasa fiyatı hangi düzeydeyse o fiyattan satın alıyoruz. Aklınıza takılan soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. İkinci el eşya fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ikinci el eşya satışı için deneyimli ve değerinde fiyat verenlerle iletişime geçmelisiniz. 15 yıldan fazla olan deneyimiz ile müşteri memnuniyeti en üst sıraya çıkartmaya çalışıyoruz.

Memurdan ikinci el eşya isteyenler bize ulaşabilir. Tayin nedeniyle satmak isteyen memur arkadaşlarımıza değerinde nakit ödeme yapılarak yardımcı oluyoruz. Ayrıca almak isteyen müşterilerimiz içinde servisimiz vardır. Aşağıda bir takım ikinci el eşyalar için bilgilendirme listesi yaptık.

 • İkinci el eşya alırken ürünlerin ne kadar kullanıldığına dikkat etmek gerekir.
 • Koltuklarda veya çekyatlarda yırtık, deforme veya çürüme varsa satıcıya soru sormalısınız.
 • Alacağınız elektronik ürünleri deneyerek kontrol etmelisiniz.
 • Paketlenme sırasında kırılacak olan ayna veya hassas parçalar için önlem almalarını belirtmelisiniz.
 • 2. el eşyaları teslim almadan ödeme işlemi gerçekleştirmeyin.
 • Nakliye, servis gibi konuları daha önceden konuşmalısınız.
 • Satış sonrası fatura veya makbuz sormayı unutmayın.
İkinci El Eşya
İkinci El Eşya

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar ✅

İstanbul ikinci el eşya alanlar arıyorsanız İstanbul şubemiz size yardımcı olacaktır. Pendik ikinci el eşya alanlaresenyurt 2. el eşya alanlar2. el beyaz eşya alanlar gibi alanlarda alım satım yapıyoruz. İstanbul’un iki kıtasında da ücretsiz keşif yapıyoruz. İstanbul ikinci el ev eşyası alan yerler adına bizimle iletişime geçerek 2.el eşya için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul ikinci el eşya alanlar elinizde kullanmadığınız, ekonomik açıdan nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz ürünleri alıyoruz. İhtiyaç fazlası ürünleri kolayca ve güvenli şekilde bize satabilirsiniz.

 1. Eşyalarınızın detaylı resimlerini çekin.
 2. Whatsapp üzerinden “Yetkili ile görüş” butonuna tıklayın.
 3. Çektiğiniz resimleri çıkan numaraya göndererek fiyat alabilirsiniz.

“Eski eşyaları satmak istiyorum.” diye düşünlerinize yardımcı olalım.
“2. el eşya satmak istiyorum.” diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar
İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

Antalya İkinci El Eşya 👌

Antalya ikinci el eşya alanlar elinizde olan kullanılmış veya eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız bize satabilirsiniz. Az kullanılmış ikinci el eşya Antalya ilinin her semtinden alım yapıyoruz. Hurdacılar Sitesi Antalya Kepez 2.el eşya, ikinci el eşya Muratpaşa/Antalya gibi çoğu yere ulaşım sağlıyoruz. Elinizde bulunan hurda ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri içinde gelip fiyat teklifi veriyoruz.

Antalya 2. el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerseniz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Antalya 2. el eşya fiyatları hizmetimiz vardır. Şehir içi kısa zamanda gelip bilgi veriyoruz.

Whatsapp üzerinden fiyat teklifi alabilir ve sosyal medya Facebook, İnstagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz

Antalya İkinci El Eşya Alanlar
Antalya İkinci El Eşya Alanlar

2.el Eşya Fiyatları ne kadar?

2. el eşya fiyatlarıöncelikle alacağınız ürün türüne, markasına, modeline, yaşına ve kullanım haline göre değişik göstermektedir. Aşağıdaki tablo örnek amacıyla ortalama başlangıç fiyatları kullanılmıştır.

 • İkinci el çamaşır makineleri 2000 TL
 • İkinci el buzdolapları 3000 TL
 • İkinci el bulaşık makineleri 1100 TL
 • İkinci el yatak odası 3000 TL

Hangi bölgelerde hizmet vermekteyiz?

2.el eşya alanlar olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz. Antalya 2.el eşya bölgesinde aktif bir şekilde alım yapıyoruz. Şehir dışı alımlar için komple fiyat teklifi veriyoruz.

İkinci el eşya alanlar nerede?

Tüm ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine desteğimiz bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir gibi bölgelerde de destek veriyoruz. 2. el eşya fiyatları için teklif alabilirsiniz. Ayrıca sahibinden veya letgo ile uğraşmadan hızlıca size yardımcı oluyoruz.

İkinci El Çelik Kapı

Antalya Hurdacılar Sitesi

İkinci El Çamasır Makinesi

İkinci El Baza

İkinci El Klima

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın